January 28, 2022
Portali Shprehja

Remzia shkëlqen bashkë me rejën dhe mbesën

Remzie Osmani mbetët një këngëtare e dalluar në mediat rozë.

Ajo shumicën e kohës ndan momente me familjen e saj, duke shkëlqyer në çdo kohë, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Në këtë imazh të fundit, bashkë me nusen dhe mbesën, ajo ndau fotografinë më të mirë.

Po ashtu, me fustana të bukur dhe grim perfekt që të tria shkëlqejnë.


Të Ngjajshme

Nuk përfundoi, Ana dhe Arjoni së shpejti në gjykatë

Festën nuk e ndal as i ftohti për të nxjerrë gjoksin jashtë

Dikush tjetër ka hyrë në mes, ndahet çifti i aktorëve të njohur

Leave a Comment