August 5, 2021
Portali Shprehja

Rene i bashkon Robertin e Noren

Po kalojnë ditët dhe e vogla e Robert Berishes e Nora Istrefit, po rritet duke na bërë të harrojmë kur ajo ishte një bebe. Derisa ish -çifti ndanin imazhe kur Rene ishte një foshnje tani më para një muaji u bë vajzë gjashtë vjeçare, derisa duhet pregatitur edhe për të filluar shkollën, shkruan ”Kosovarja”. Së […]

.

Të Ngjajshme

Fatjoni në lidhje dashurie?! Ish-konkurrenti si rrallë herë flet për jetën e tij private

admin

Polonia dhe Ukraina ia ndaluan koncertet Bregoviqit

admin

“Dy vajza u hodhën mbi veturën time”, Blero rrëfen momentin e sikletshëm dhe gjyqin që zgjati me vite

admin

Leave a Comment