February 26, 2021
Portali Shprehja

Renee drejt hapave të Norës

Nora Istrefi është një ndër këngëtaret me karrierën më të bujshme dhe ndër më të dashurat nga publiku.

Këngëtarja që nga momenti i parë kur ka dalë në skenë e deri më sot është shfaqur gjithmonë e kuruar në detaje dhe me stil unik, shkruan “Kosovarja”.

Bukurshoja tashmë është nënë e një vajze, Renee Berisha, nga martesa me këngëtarin Robert Berisha.

Shumë shpesh ajo ndan imazhe nga jeta e saj dhe momente së bashku me vajzën.

Sot ka publikuar në Instastory një fotografi ku shihet Renee, duke u rregulluar te frizeri që Nora gjithmonë rregullohet, tek Kaci. /Kosovarja/Të Ngjajshme

Majlinda Zeka vjen me poza të reja, shfaqet në top formë

admin

Georgina tregon çfarë bëhet çdo ditë në shtëpinë e CR7

admin

Naser Rafuna, sot e nisi ditën me këtë thënje

admin

Leave a Comment