April 17, 2021
Portali Shprehja

Reperi kosovar Don Xhoni feston sot ditëlindjen

Don Xhoni është tashmë një nga emrat më të përfolur në industrinë muzikore dhe mediat rozë natyrisht. Sot reperi ka arsye për të festuar, pasi feston ditëlindjen e 21-të, shkruan “Kosovarja”. View this post on Instagram A post shared by DON XHONI (@don_xhoni) Doni ka menduar këtë ditën ideale për të sjellë gjithashtu një projekt […]

.

Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment