September 25, 2020
Portali Shprehja

Reperi me famë botërore kërkon nuse shqiptare

Reperi shqiptar Gashi është kthyer në një ndër emrat më të suksesshëm në arenën ndërkombëtare. Këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe kapin vendet e para në top lista.

Të hënën Gashi do të japë intervistën e parë për mediat shqiptare. Ai është i ftuar në emisionin “Ditë e re” me Arjola Shehu dhe lajmin e bukur e ka dhënë vetë moderatorja, teksa ka publikuar një video të shkurtër në Instagram.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Gashi rrëfen se dëshiron të njohë një vajzë shqiptare dhe të martohet me të. “Shpresoj që kur të vij në Shqipëri të gjej një nuse dhe të martohem aty dhe të mos iki më”, shprehet reperi.

 

 


Të Ngjajshme

Emina shpjegon lidhjen midis nënës dhe punës bamirëse që bën prej vitesh

admin

Taynës gjoksi ia merr anën në veturë

admin

Kida veshjen e kombinon me nuancën e flokëve

admin

Leave a Comment