January 24, 2021
Portali Shprehja

Reperi me famë botërore kërkon nuse shqiptare

Reperi shqiptar Gashi është kthyer në një ndër emrat më të suksesshëm në arenën ndërkombëtare. Këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe kapin vendet e para në top lista.

Të hënën Gashi do të japë intervistën e parë për mediat shqiptare. Ai është i ftuar në emisionin “Ditë e re” me Arjola Shehu dhe lajmin e bukur e ka dhënë vetë moderatorja, teksa ka publikuar një video të shkurtër në Instagram.

Gashi rrëfen se dëshiron të njohë një vajzë shqiptare dhe të martohet me të. “Shpresoj që kur të vij në Shqipëri të gjej një nuse dhe të martohem aty dhe të mos iki më”, shprehet reperi.

 

 


Të Ngjajshme

Ermali i thotë hapur Zaiminës: Nuk do të ftoja në emision

admin

Jennifer flet për periudhën e ndishme që ka kaluar: Nuk e doja veten

admin

Kjo është dhurata më e shtrenjtë që i ka bërë bashkëshorti Zaiminës

admin

Leave a Comment