Reperi shqiptar pritet të bëhet baba për të dytën herë

Vig Poppa para pak minutave me anë të një postimi të bërë në Instagram ka njoftuar se shumë shpejt pritet të bëhet baba për të dytën herë, shkruan lajmi.net.

Reperi kishte publikuar një fotografi të bashkëshortes së saj e cila shihet me barkun e fryrë dhe shkroi “Së shpejti, baba 2.0”.

Vig pranoi shumë urime nga kolegët dhe të afërmit e tij për këtë lajm të këndshëm. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Soon… i'll be Papi 2.0 ? @ena.bardibeauty ??

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on May 23, 2020 at 10:52am PDT

loading...

Të ngjajshme

Zaimina nuk ndryshon, mbetet plot stil e shije

shprehja

Kjo është koha kur publikohet bashkëpunimi mes Labit dhe Skerdit

shprehja

Shtëpia e shkatërruar e fëmijërisë së Kanye West, të cilën e bleu 225 mijë dollarë

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë