December 2, 2020
Portali Shprehja

Reperit të njohur i vdes djali në moshën 28 vjeçare

Djali i vogël 28 vjeçar i Bobby Brown dhe Kim Ward, Bobby Brown Jr u gjet i vdekur të mërkurën në shtëpinë e tij në Los Angeles, sipas TMZ.

Ndërsa autoritetet ende po hetojnë vendin e ngjarjes, burimet i thanë medias “ata nuk besojnë se ishte përfshirë ndonjë lojë e keqe”.

Emri i reperit ishte në mesin e një prej shtatë fëmijëve të tij, të cilët përfshijnë të ndjerën Bobbi Kristina, LaPrincia, 30 vjeç, Landon, 34 vjeç, Cassius, 11 vjeç, Bodhi, 5 vjeç, Hendrix, 4.

Bobbi ndërroi jetë në moshën 22 vjeç në 2015.


Të Ngjajshme

Me këto provokime, modelja e njohur mund t’iu lë pa gjumë sonte

admin

Sara e fut barkun në gips

admin

Olta Gixhari pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

admin

Leave a Comment