March 9, 2021
Portali Shprehja

“Republika” e “Çka ka Shpija” iu kallë me këtë pozitë

Skena artistike në vend njeh dy Teuta Krasniqi, njëra figurë publike prej njëzet vitesh, e tjetra vetëm vitet e fundit, shkruan “Kosovarja”.

Teuta Krasniqi e re, është pjesë e serialit “Çka ka shpija”, ku luan rolin e “Republikes”.

Nuk dihet shumë rrerh jetës private të aktores së talentuar, pasi nuk është se e kemi parë shumë të mediatizuar.

Në këtë foto, aktorja shfaqet mjaftë atraktive dhe me një pozë joshëse, ku vë në pah buzët e saj.

A po iu pëlqen?


Të Ngjajshme

Sa madhështore duket Yllka me të bijën

admin

Kjo zonjë e rëndë vjehrra e Lutfi Hazirit

admin

Antonela sherr në studio: Atdhe zhgarravina më puthi me zorr, donte më shumë…

admin

Leave a Comment