December 5, 2021
Portali Shprehja

Revolucion te Barcelona, Xavi largon dy të parët

Barcelona po punon prej kohësh për të gjetur një zgjidhje për numrin e madh të dëmtimeve që kanë goditur skuadrën që nga sezoni i kaluar.

Sipas TV3, klubi katalanas ka shkarkuar mjekët Lluis Til dhe Javier Yanguas: ky është hapi i parë i ndërmarrë nga Xavi për të riorganizuar stafin mjekësor.

Tact Watches

Trajneri i ri po provon të kthejë doktorin Ricard Pruna, i cili punon aktualisht në Emiratet Arabe.

.

Të Ngjajshme

Sacchi analizon luftën për titull në Itali: Ja skuadra që është më mirë

admin

Ancelotti “rikthehet” futbollist: Do të më kishte pëlqyer të isha si…

admin

Liverpool “frikëson” Milan-in, Të Kuqtë nuk heqin dorë nga mesfushori

admin

Leave a Comment