November 29, 2021
Portali Shprehja

Revolucion tek Juventus. Ja lojtarët që rrezikojnë në janar

Sa lojtarë do të largohen nga Juventus në janar?

Emrat nuk mungojnë, sipas Tuttosport.

Tact Watches

Objektivi i bardhezinjve është të gjejnë një blerës për Aaron Ramsey, i cili vazhdon të shkëlqejë me Uellsin, por jo me Juventus-in.

Në Premier League pëlqehet Weston McKennie, ndërsa Arsenal dhe Tottenham janë vënë në gjurmët e Dejan Kulusevski.

Pavarësisht dëshirës së tij për të qëndruar, edhe Adrien Rabiot do të largohet në rast se bardhezinjtë do të marrin një ofertë të përshtatshme për francezin.

.

Të Ngjajshme

TOPI I ARTË | Çfarë rënie për Neymar: shfaqet renditja e parë. E mbyll listën me 30 lideri i Real Madrid

admin

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

Leave a Comment