November 29, 2021
Portali Shprehja

Rexhepi: U strehova për t’iu shmangur presionit dhe kërcënimeve verbale

Deputeti Kastriot Rexhepi sot është paraqitur para mediave për të folur rreth mosprezencës së tij në mocionin e votëbesimit, raporton ZYRTARE.net

“Unë Kastriot Rexhepi, si aleat i SHBA-së, për interesat e vendit tim, u strehova në ditën e votimit me qëllim që mos të lejojë që vendi të na shkojë në kundërshtim me bindjet e mija dhe në kundërshtim me besimin që na kanë dhënë qytetarët”, tha Rexhepi.

Tact Watches

Rexhepi tha se është kundër zgjedhjeve të reja, dhe se dëshiron që shumica aktuale parlamentare të jetë stabile./ZYRTARE.net/

Të Ngjajshme

Në Spitalin “Pirogov” ka mbetur vetëm një person nga të lënduarit në aksidentin në Bullgari

admin

Keqpërdori pozitën zyrtare, arrestohet 40-vjeçarja nga Struga

admin

(VIDEO) Hapet provizorisht Rruga e Arbrit, pjesa e Maqedonisë së Veriut as që ka nisur

admin

Leave a Comment