May 28, 2023
Portali Shprehja

Rezultatet e dobëta, skuadra turke shkarkon Pirlon

Ka përfunduar aventura e trajnerit Italian Andrea Pirlo në pankinën e skuadrës turke “Karagumruk”.

Trajneri italian është shkarkuar nga klubi turk, pas humbjes me rezultatin 4-1 nga Trabzonspor.

Në 12 ndeshjet e fundit, ekipi i Pirlos ka arritur të marrë 5 fitore, 4 humbje dhe 3 barazime.

.

Të Ngjajshme

Grupi parlamentar i ASH-së i reagon Bilall Kasamit: Nga ju dalin vetëm mesazhe përçarëse

Toka ka marrë “mesazhin e parë nga alienët”: Shkencëtarët pajtohen – “Na ndihmoni ta deshifrojmë”!

“Bye, bye, bye Kemal” Erdogan shpall fitoren në zgjedhjet presidenciale në Turqi

Leave a Comment