February 25, 2021
Portali Shprehja

Ribashkimi u bëri mirë Mozzikut dhe Loredanës

Çifti i njohur, Mozzik dhe Loredana aktualisht ndodhen për pushime në Dubai.

Dyshja në fjalë kanë pozuar nga një veturë luksoze, e që duken në disponim si kurrë më parë, shkruan IndeksOnline.

Ndonëse të ndarë për disa muaj, tanimë Lori dhe Mozzik shihen më të dashuruar se kaherë.

Është vajza e tyre Hana, ajo e cila dukshëm u ka zbukuruar si kurrë më parë këto ditë shkurti, e që për ta ishin rifreskim i lidhjes.


Të Ngjajshme

Jennifer Lopez veshë fustanin e bardhë

admin

Justin Bieber ‘shkrihet’ pas bashkëshortes së tij

admin

Afrona Dika thotë se ka nevojë për Vitaminën D

admin

Leave a Comment