September 28, 2022
Portali Shprehja

Richarlison lider edhe te Brazili, por ky Neymar duket totalisht si ai i Barcelona-s (PAMJET)

Pavarësisht nëse ai luan për kombëtaren e Brazilit apo Paris Saint-Germain, Neymar Jr po shënon gola ose asisto, siç ishte rasti sonte në miqësoren ndërkombëtare kundër Ganës.

Të dyja skuadrat po përgatiten për Kupën e Botës FIFA në Katar dhe Neymar vazhdon formën e tij të shkëlqyer për të nisur sezonin futbollistik 2022-23. 30-vjeçari gjeti sulmuesin e Tottenham Hotspur Richarlison për të bërë rezultatin 2-0. Ylli i Tottenham dhe Premier do te shenonte me pas edhe golin e trete…

Goli i pare u shenua nga Marquinhos, nje tjeter futbollist i PSG ne kombetare pas Neymar Jr. Nje test ky qe tregon nje Brazil tashme te projektuar drejt Katar 2022 si nje nder ekipet favorite…

.

Të Ngjajshme

HISTORIA E FUTBOLLIT SHQIPTAR SHKRUHET NGA FEMRAT! Vllaznia në grupet e Champions (PAMJET)

admin

Nga Batumi i Gjeorgjisë në Serie A, brenda 2 muajsh ka rritur vlerën! Ja sa kërkon Napoli sot për kartonin e tij…

admin

“Haaland nuk di të luajë futboll”, Cassano: Është si Inzaghi

admin

Leave a Comment