January 25, 2021
Portali Shprehja

Rikonstruimi i rrugës shkakton kolona të gjata pritjeje

Në mëngjesin e së hënës janë krijuar kolona të gjata automjetesh në aksin rrugorë Kumanovë-Shkup, përkatësisht në hyrje të kryeqytetit. Kjo për shkak të rikonstruimit të Bulevardit “Aleksandar Makedonski”, në të cilën prej tri korsive, vetëm njëra është funksionale.

Të Ngjajshme

30 ditë paraburgim për trajnerin e xhudos nga Prilepi, abuzoi me një të mitur

admin

“Regjistrimi”, Mexhiti: Shqiptarët do të jenë mbi 25%

admin

Gjashtë viktima dhe 63 raste të reja me Covid-19, qindra të shëruar

admin

Leave a Comment