November 28, 2020
Portali Shprehja

Rikthehet makthi i sezonit të shkuar, Hazard dëmtohet sërish!

Frika e Real Madridit është kthyer në realitet, Eden Hazard u dëmtua sërish. Belgu nuk luajti asnjë minutë me Belgjikën në ndeshjet e Nations League dhe u kthye në Madrid mbipeshë.

Spanjollët nisën fazën përgatitore për lojtarin, por në krahun tjetër morën një lajm shumë të hidhur. Futbollisti është dëmtuar në kyçin e këmbës dhe nuk do të jetë i gatshëm për sfidën ndaj Sociedadit.

Ai po zhvillon një program specifik, pasi synon që të marrë veten nga forma fizike. Reali është shumë i zhgënjyer dhe i lodhur nga tekat e lojtarit.

.

Të Ngjajshme

Tuchel i ka orët e numëruara, zbulohet plani i Leonardo-s

admin

Sërish probleme me Nainggolan, Interi del me deklaratë zyrtare

admin

Merr fund “makthi” i Ilicic, Gasperini: E keni gabim, s’ndodhi ndaj Liverpoolit

admin

Leave a Comment