July 28, 2021
Portali Shprehja

Rikthehet Nazmi Sfishta: Unë jam i dërguari i Allahut

Këngëtari i famshëm kosovar i grupit “Aurora”, Nazmi Sfishta, i njohur me nofkën “Nazi”, është rikthyer në ekranet televizive. Kësaj radhe, në emisionin “n’Kosovë Show”, ai ka dhënë një deklarim të pazakontë nga ajo çfarë jemi mësuar të dëgjojmë atë. Nazi ka thënë se është i dërguari i Perëndisë. “Pasha Allahun unë jam i derguri […]

.

Të Ngjajshme

Gold Ag feston ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ndan kujtime të bukura

admin

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Leave a Comment