10 C
Skopje
October 17, 2018
Offside

Rikthehet te Juventus, kampioni i botës nuk fsheh entuziazmin

Më në fund, Juventus është e plotë dhe gati për të nisur sezonin e ri. Sot në kompleksin stërvitor bardhezi është bashkuar edhe i munguari i fundit, Blaise Matuidi. Kampioni i Botës pas suksesit të bujshëm me Francën në “Rusi 2018”, është kthyer nga pushimet dhe është vënë sot urdhërat e trajnerit Allegri. I mirëpritur […]

The post Rikthehet te Juventus, kampioni i botës nuk fsheh entuziazmin appeared first on TeleSport.

Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

“Sikur nuk luanim ndaj kampionëve, por ndaj një France të frikësuar,” flasin protagonistët e Gjermanisë

shprehja

Low: Ishim në një nivel me kampionët, po të ishim treguar pak më të zgjuar…

shprehja

Dopieta e Griezmann ndëshkon Gjermaninë si kurrë më parë

shprehja