September 29, 2020
Portali Shprehja

RIKTHIMI: Shkelmime topi dhe qëndrim me të rikthyerin, stërvitja e parë e Messit (VIDEO)

Lionel Messi u rikthye në satërvitje me skuadrën e Barcelonës. Argjentinasi pas shumë problemeve rinisi përgatitjet me ekipin e tij dhe u vu nën urdhrat e trajnerit Ronald Koeman. Ky i fundit nuk pati një kapiten të qetë, pasi argjentinasi dukej i acaruar.

Ai sapo u fut në fushë shkelmoi fort një top. Messi qëndroi pranë brazilianit Philippe Coutinho që u rikthye nga huazimi nga Bayerni. Të dy biseduan pak me njëri-tjetrin, para se të futeshin në stërvitje.

.

Të Ngjajshme

Kristalizohen vazot e Champions-it, të enjten shorti i fazës së grupeve (detajet e plota)

admin

Klopp: Ancelotti bëri “biznes” të mirë, nuk më intereson kreu tani për tani

admin

Kriza e topit dhe financat, jo vetëm Shqipëria! Tani edhe Anglia në prag kolapsi: Qeveria të na ndihmojë!

admin

Leave a Comment