June 22, 2021
Portali Shprehja

Rina Balaj ia ka parë hajrin fitnesit, bëhet “bombë”

Këngëtarja kosovare, Rina Balaj kohëve të fundit është në top-formë dhe po shfaqet shumë joshëse. Rina tashmë është një nga këngëtaret shumë të pëlqyera nga publiku dhe ka arritur që ndër vite të mledhë rreth vetes njerëz që e duan dhe përkrahun, shkruan “Kosovarja”. View this post on Instagram A post shared by balerina (@isyourgirlrina) […]

.

Të Ngjajshme

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Leave a Comment