June 27, 2022
Portali Shprehja

Rina Balaj nga plazhi ekspozon linjat e admiruara trupore

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj dita-ditës po zbukurohet edhe më shumë.

 Në imazhet e fundit ajo duket për mrekulli, e zjarrtë dhe plot sharm, shkruan Kosovarja.

Tact Watches

 Ajo po shijon pushimet në plazhet greke, ku së fundmi po qëndron atje dhe po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore.

 


Të Ngjajshme

Revista amerikane shkruan për rikthimin e Sunny Hill: Ndodhi pas mosmarrëveshjeve politike

Janet Jackson poston një foto të rrallë me Michael Jackson në përvjetorin e vdekjes së tij

Pse na flihet gjumë pasi hamë drekë?

Leave a Comment