June 27, 2022
Portali Shprehja

Rina Balaj shfaqet tejet tërheqëse nga plazhi

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj dita-ditës po zbukurohet edhe më shumë.

Tact Watches

Në imazhet e fundit ajo duket për mrekulli, e zjarrtë dhe plot sharm, shkruan Kosovarja.

Së fundmi po qëndron atje dhe po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore.

.

Të Ngjajshme

Anijet shkaktojnë ndotjen e liqenit të Ohrit

Çfarë dimë deri tani për fisin më të izoluar në botë?

Ikja e të rinjve boshatis tregun e Kumanovës

admin

Leave a Comment