June 20, 2021
Portali Shprehja

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

Duket se Rinës po i mungon ngjyra e mëhershme e flokëve. Rina Balaj njihet si njëra ndër këngëtaret më tërheqëse të estradës shqiptare. Ajo qëndron mjaft aktive në rrjete sociale duke postuar imazhe apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale. Këngëtarja njihet për stilin e saj të veçantë dhe ngjyrat e flokëve të […]

.

Të Ngjajshme

Albani e Miriami kalojnë momente romantike nën dritën e hënës

admin

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment