December 5, 2021
Portali Shprehja

Rina si duket po heq nevozën në getat e saj, i grisë komplet

Rina nihet për stilin e saj të veçantë, si në të veshur ashtu është në flokët e saj, por kësaj radhe ka vendosur të ndryshoj diçka tjetër.

Së fundi, ajo në InstaStory ka shpërndarë një video duke grisur komplet getat e saj, dhe  si duket Rina qenka e  inspiruar të sjell diçka të re, shkuan”Kosovarja”.

Tact Watches

Ndoshta ky model i ri i getave nga Rina do të kthehet në trend, e ndoshta do të vishen edhe vajzat e reja e sidomos nga adhurueset e saj.

Ndër të tjera, ajo ka forma mjaftë të mira trupore dhe s’ka ka si mos të duket bukur në gjithçka që ajo vesh./Kosovarja/.


Të Ngjajshme

Zbulohet arsyeja pse nëna e Donaldit nuk e donte Bora Zemanin

Albërija: Po të isha në vend të Trixës do kisha dalë me kohë

Grushte dhe shuplaka në mes të dy vajzave në emisionin “It’s My Love”

Leave a Comment