May 28, 2022
Portali Shprehja

RINIA Center prej tani me pikë shitje edhe në Shkup

Emri i njohur për prodhimin e embësirave në vend “Rinia Center” pas dyqaneve të saja në Tetovë dhe Saraj, tani është shtritë edhe në Shkup ku ka hapur pikën e shitjes afër tregut të Bit Pizarit, gjegjësisht përballë poliklinkës.

Te Rinia Center e cila njihet për cilësi, konsumatorët do të mund të gjejnë të freskëta të gjitha llojet e tortave dhe ëmbelsirave, ndërsa po përveç kësaj, do të mund të porosini gjithçka që ju duhet, ëmbëlsira apo tortë për ahengjet familjare. Gjithashtu mund të bëni edhe porosinë e tortës sipas deshirës tuaj, Kurse stafi i Rinia Center do të përkujdeset që ta krijoj atë sipas dëshirës apo ëndrave tuaja.

Tact Watches

Për info dhe porosi vizitoni dyqanin e sapohapur në Shkup ose kontaktoni në numrin 071 490 701 (Viber & WhatsApp) ose në faqen e Facebookut @RiniaCenter3 dhe  Instagramit @RiniaCenter3

 

Të Ngjajshme

Radev: Pres mbrojtjen e interesave bullgare, nuk jam për afate, por për rezultat

admin

Ekspertët i reagojnë ashpër Fatmir Besimit, tha se ministria e tij nuk është përgjegjëse për rritje pagash

Cërvenkovski: Komisioni i historisë, i kotë

Leave a Comment