Rita Ora ka dy fjalë për duetin mes Lady Gagas dhe Ariana Grandes

Ka vetëm pak orë që Ariana Grande dhe Lady Gaga kanë publikuar bashkëpunimin e tyre, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Rain on me”, ndërsa po thyen rekorde klikimesh duke marrë mbi 17 milionë të tilla për vetëm pak orë.

Dy artistet pranuan komente pozitive jo vetëm nga fansat, por edhe nga kolegët e tyre, ndër ta edhe Rita Ora flet për këtë bashkëpunim.

“Vërtet çfarë më nevojitej në jetën time”, ka shkruar ajo teksa shpërndau këngën e Gagas dhe Grandes në Instagram.

Rita Ora është duket punuar rreth albumit të ri muzikor, për të cilin ende nuk ka dhënë ndonjë datë. /Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

Arbër Zeneli dhe e fejuara e tij pa frikë nga COVID-19, dalin për shëtitje rrugëve të Suedisë

shprehja

Publikohet bashkëpunimi i radhës nga Elinel, kësaj radhe duet me një këngëtare

shprehja

Kate Garraway thotë se burri i saj po lufton për ta mposhtur COVID-19

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë