November 27, 2020
Portali Shprehja

Rita Ora pozon e veshur vetëm me xhaketë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka publikuar disa fotografi, të shkëputura nga seti i ri fotografik.

Në këto imazhe, artistja u shfaq e veshur me një xhaketë me dekolte të hapur, nën të cilën nuk mbante fare reçipeta.

Teksa provokoi me gjoksin, artistja dukej tërheqëse teksa i kishte lidhur flokët dhe nuk mbante fare aksesorë.

“Duke u lutur që të ndalet ky shi”, është mbishkrimi që artistja ua ka lënë fotografive.

Rita ka kohë që nuk ka sjellë diçka të re në muzikë, por gjatë këtyre muajve ka punuar për albumin e ri.

View this post on Instagram

Praying for this rain to stop ☔️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 


Të Ngjajshme

Fjolla i thotë biznismenit: “Ti më kompleton mua”

admin

Dalin fotot e Princeshë Dianës në bikini

admin

Learta Jakupi si vajzë e thjesht në përditshmëri

admin

Leave a Comment