August 5, 2021
Portali Shprehja

Rita Ora tregon gjoksin, pozon me të brenshme

Rita Ora së fundmi ka postuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram që ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Ajo ka pozuar afër një shitoreje në LA ku duket me të brenshme. Këngëtarja ka treguar gjoksin derisa ka postuar foto mjaft provokuese në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka pozuar derisa kishte […]

.

Të Ngjajshme

Këngëtarin kosovar e mbulojnë me para gjatë një dasme

admin

Fatjoni në lidhje dashurie?! Ish-konkurrenti si rrallë herë flet për jetën e tij private

admin

Polonia dhe Ukraina ia ndaluan koncertet Bregoviqit

admin

Leave a Comment