23.6 C
Skopje
September 22, 2019
Shëndetsi

Robert Berisha: Më nuk jam me Nora Istrefin

Robert Berisha dhe Nora Istrefi më nuk janë çift bashkëshortor. Së paku kështu ka konfirmuar vetë këngëtari përmes rrjeteve sociale duke i dhënë fund hamendësimeve. Ai përmes llogarisë personale në Instagram ka zyrtarizuar ndarjen nga këngëtarja, me të cilën ka edhe një vajzë të pagëzuar me emrin Renee. Në postimin e bërë ndër të tjerash […]

.

Artikuj të ngajshëm

Dieta reale e cila do t’i bëjë çudi linjës së trupit tuaj: Eksperti nga Harvardi ka metodën për ju!

shprehja

Me dietën e dr. Kempnerit për shtypjen e lartë të gjakut, sheqerin dhe shëndet të veshkave – humbni 7 – 10 kg

shprehja

Ujë me xhenxhefil: shkrini yndyrnat rreth stomakut në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë!

shprehja