May 28, 2022
Portali Shprehja

Robert Berisha tregon se a do krijonte një lidhje brenda “BBV”

Episodi i dytë i emisionit “Mirage” erdhi me shumë intervista dhe materiale të reja.

Të ftuarit treguan shumë çka nga jeta personale dhe ajo profesionale.

Tact Watches

Njëri nga të ftuarit ishte edhe këngëtari dhe moderatori Robert Berisha.

Ai foli për shumë gjëra ndër tjerash edhe për spektaklin “BBV”.

Roberti po ashtu tregoi se a do krijonte një lidhje brenda këtij spektakli.

Për ta kuptuar këtë ndiqeni deklaratën e plotë:


Të Ngjajshme

Kur reperi Buta fliste për vëllain e tij problematik që sot po dyshohet për vrasjen në Ferizaj

Dafina Zeqiri ia huazon dhuratën që i bëri vetë partnerit

Tayna vë në fokus linjat tërheqëse të trupit në paraqitjen e radhës

Leave a Comment