December 3, 2022
Portali Shprehja

Ronaldo: Asnjë nuk më do në ekip, ndjehem i tradhtuar

Kristiano Ronaldo i ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij shokuese. Në një intervistë me gazetarin e njohur Piers Morgan, portugezi është shprehur hapur dhe ka folur pa doreza për situatën e tij te Manchester United.

“Mançester Junajted më ka detyruar të largohem. Jo vetëm tranjeri, por edhe personat e tjerë që janë pjesë e klubit. Ndjehem i tradhtuar nga ky klubE ndjej që disa persona këtu në klub nuk më duan këtu, jo vetëm këtë vit, por edhe sezonin e kaluar. Unë nuk kam respekt për Ten Hag sepse ai nuk ka fare respekt për mua, është shumë e thjeshtë”, ka befasuar Ronaldo me deklaratën e tij./abcnews.al

.

Të Ngjajshme

Pushteti lavdërohet për ulje të çmimeve, por situata nëpër dyqane është krejt ndryshe

Taravari: S’kemi ftesë për hyrje në Qeveri

Alarm në Britani, katër fëmijë humbën jetën nga bakteri brenda pak ditësh

Leave a Comment