January 18, 2021
Portali Shprehja

Ronaldo nuk përmbahet, zbulohet sa kushton unaza e Georgines

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, i ka blerë një unazë me çmim të çmendur për të fejuarën e tij Georgina Rodriguez. Sulmuesit të Portugalisë i ka kushtuar shumë dhurata për partneren e tij.

Unaza që Georgina mban në dorë kushton 615 mijë paundë. Unaza më e shtrenjtë që një futbollist i ka blerë partnerës së tij. Unaza përbëhet nga një sërë diamantësh të pastër dhe është shumë e bukur.

I dyti në listën e futbollistëve vjen portierit Jordan Pickford që i ka blerë një unazë 500 mijë euro gruas së tij, Morgan Davison, ndërsa i treti është Ashley Cole që i bleu ish-gruas Cheryl një unazë që kushtonte 275 mijë paundë.

.

Të Ngjajshme

Rënia e perëndive në një ditë; Ronaldo i turpëruar, Messi i dëbuar…

admin

Kartoni i parë i kuq me Barçën, pas 753 ndeshjeve. Ja dënimi që e pret Messin

admin

ÇFARË PERLE!!!!! Inaki Williams gjunjëzon Ter Stegen (VIDEO)

admin

Leave a Comment