September 28, 2020
Portali Shprehja

Ronaldo nuk përmbahet, zbulohet sa kushton unaza e Georgines

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, i ka blerë një unazë me çmim të çmendur për të fejuarën e tij Georgina Rodriguez. Sulmuesit të Portugalisë i ka kushtuar shumë dhurata për partneren e tij.

Unaza që Georgina mban në dorë kushton 615 mijë paundë. Unaza më e shtrenjtë që një futbollist i ka blerë partnerës së tij. Unaza përbëhet nga një sërë diamantësh të pastër dhe është shumë e bukur.

I dyti në listën e futbollistëve vjen portierit Jordan Pickford që i ka blerë një unazë 500 mijë euro gruas së tij, Morgan Davison, ndërsa i treti është Ashley Cole që i bleu ish-gruas Cheryl një unazë që kushtonte 275 mijë paundë.

.

Të Ngjajshme

Neymar i fsheh topin. Shikoni si “trulloset” futbollisti i Kosovës! (VIDEO)

admin

Rabiot “xhindos” Pirlo-n! Juventusi mbetet me dhjetë, por RONALDOOOOOOOOOOOO nuk fal (VIDEO)

admin

Mourinho pas barazimit zhgënjyes: Më mirë bamirësia se gjobat

admin

Leave a Comment