December 2, 2020
Portali Shprehja

Ronela do t’iu mahnisë , kaq bionde e bukur është bërë

Ronela ka bërë një ndryshim drastik në dukje.

Ronela Hajati është një emër shumë i pëlqyer i skenës muzikore shqiptare, e cila njihet për stilin e veçantë të të kënduarit.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, me anë të të cilave prezanton dukjen e re.

Ajo kësaj radhe vendosi të bëhej bjonde dhe ky ndyshim po i shkonte shumë asaj, andaj mori vetëm komplimente nga ndjekësit.

Ronela njihet si e guximshme sa i përket eksperimentimit në dukje, sidomos për paraqitjet në videoklipe.

Kujtojmë se artistja ka kohë që nuk ka qenë aktive me këngë të reja, pas “Gënjeshtar dhe Pare”, pritet të rikthehet me projekte të reja.


Të Ngjajshme

Sara e fut barkun në gips

admin

Olta Gixhari pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

admin

Majlinda i ‘sos’ efektet për tu shfaqur më bukur në foto

admin

Leave a Comment