May 23, 2022
Portali Shprehja

Ronela Hajati: “Fitova Eurovisionin sepse fitova publikun”

Kënga e Ronela Hajatit “Sekret” nuk arriti të çojë Shqipërinë në finalen e Eurovisionit.

Tact Watches

Megjithatë, këngëtarja u shpreh e lumtur pasi përmes një postimi ajo tha se ka fituar dashurinë e publikut.

“Edhe sikur të isha në finale do të isha e fundit. E di! Por sasia e dashurisë që kam marrë është e madhe. Unë fitova Eurovisionin sepse fitova publikun. Dhe publiku ka gjithmonë të drejtë. Ju dua”, shkroi Ronela me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

.

Të Ngjajshme

Panele “diellore” që ngarkohen natën: Si funksionojnë?

Shtatë lojtarë do të largohen nga Interi

Raundi i dytë i votimit në seancë plenare për Presidentin e ri të Republikës, duket se do të ezaurohet pa kandidatë

Leave a Comment