July 28, 2021
Portali Shprehja

Ronela Hajati joshëse edhe me tule

Këngëtarja Ronela Hajati, tani më dihet që nuk ka fare kompelse në raport me trupin e saj. Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një fotografi, ku duket paksa më e shëndosh, shkruan “Kosovarja”. “Po s’më deshe me ca tule më shumë, mos prit të të dua kur të bëhem si modele e […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment