June 23, 2021
Portali Shprehja

Roza Lati me poza +18 në vaskë

Moderatorja shqiptare Roza Lati ka bombarduar rrjetin. Ajo ka sjellë disa poza në vaskë por që mori vëmendje pasi që ishin extrem të zjarrta, shkruan “Kosovarja”. Në të brendshme unike Roza vë në fokus linjat trupore, që mori shumë pëlqime nga ndjekësit e saj. Amo e ka tepruar pak sa apo? Ndryshe, Roza udhëheq emisiononi […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment