June 18, 2021
Portali Shprehja

Roza Lati tregon marrëdhënien që ka me Unikkatilin

Moderatorja e njohur, Roza Lati tërheq gjithmonë vëmendje me deklaratat e saj. Së fundmi, ajo i ka dhënë mundësinë fansave të saj të bëjnë pyetjet që dëshirojnë. Mirëpo, pyetja që ka tërhequr më shumë vemendje lidhet me reperin e famshëm Unikkatil. Dikush e ka pyetur Rozën se çfarë mendimi ka për Unikkatilin dhe ajo nuk […]

.

Të Ngjajshme

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Një fshatare si Ana Kabashi

admin

Kjo veshje Yllkën e bën të duket bombë

admin

Leave a Comment