December 2, 2020
Portali Shprehja

Rozana Radi: Ka pasur ditë kur nuk paguaja dot as një paketë cigare

Rozana Radi ka rrëfyer sfidat në të cilat ka kaluar deri më sot.

Rozana Radi përmes një postimi, u tregua shumë e sinqertë për fansat, për të rrëfyer peripecitë në të cilat ka kaluar.

Këngëtarja fillimisht tha se nuk është përfekte dhe se jeta e ka sfiduar me humbje të mëdha prej kur ishte në moshën delikate.

Ajo kishte humbur babanë e pastaj nënën, ndërsa flet edhe për vështirësitë financiare që kishte, duke shtuar “Kam patur ditë kur nuk mund të paguaja as një paketë cigare”.

Por , pavarësisht të gjithave, ajo ia doli dhe atë duke mos ia zgjatur dorën askujt dhe tani është një grua e pavarur.Sa i përket projekteve muzikore, Rozana kohën e fundit ka lënë pasdore anazhimet në këtë drejtim dhe më shumë është fokusuar në biznes.

View this post on Instagram

Meditim ! ®️

A post shared by 🆁🅾🆉🅰🅽🅰 🆁🅰🅳🅸 🥀 (@rozana_radi) on

 


Të Ngjajshme

Kunata e motrave Musatafa ndan momentin duke shkëmbyer puthje me burrin

admin

Reja e Gilit diplomon, dalin pamjet

admin

Kida pozon me flokë të lagura

admin

Leave a Comment