November 29, 2021
Portali Shprehja

Rrahje mes disa personave në Skenderaj, përdoret armë lodër për frikësim – policia arreston dy të dyshuar

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur në rrugën “Epopeja e Jasharajve” në Skenderaj.

Lidhur me këtë incident Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes, ku ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë dhe kanë shoqëruar për intervistim tri viktima të mitur meshkuj kosovarë.

Tact Watches

“Gjatë përleshjes të dyshuarit kishin përdorë një armë lodër për ti frikësuar viktimat e cila armë është sekuestruar, ndërsa të dyshuarit pas intervistimit në konsultim me prokurorin janë liruar në procedurë të rregullt. Në rast nuk është lënduar ndonjë person”, njofton policia. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një muaj paraburgim për serbin të cilit iu gjetën 11 kilogramë marihuanë në veri të Mitrovicës

admin

Arrestohet një person për vjedhje në Vushtrri

admin

Aksident në Podujevë, lëndohen dy persona

admin

Leave a Comment