July 28, 2021
Portali Shprehja

Rrahje mes dy familjeve në Podujevë, 9 persona pranojnë tretman mjekësor – Iliria News Agency

Një rrahje ka ndodhur mes dy familjeve në Podujevë të martën. Në këtë përleshje janë përfshirë nëntë meshkuj, të cilët kanë pësuar edhe lëndime trupore. Policia ka njoftuar se në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një karikator me 7 fishekë dhe një shkop.

Me vendim të prokurorit, rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

“Podujevë, 20.07.2021 – 09:00. Ka ndodhur një përleshje në mes të dy familjeve (9 meshkuj kosovarë), ku si pasoj të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një karikator me 7 fishek dhe një shkop. Me vendim të prokurori, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës.

Të Ngjajshme

Katër të mbijetuar nga aksidenti vendosën të kthehen në Gjermani për shërim – Iliria News Agency

admin

Bill Gates dhe George Soros blejnë kompaninë që prodhon testet e koronavirusit – Iliria News Agency

admin

Trupat e viktimave të aksidentit në Kroaci arrijnë sot në Kosovë – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment