October 1, 2023
Portali Shprehja

Rrahje mes katër personave në Graçanicë, bëhen për spital

Katër persona pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 18:00, në Graçanicë.

Tutje bëhet e ditur se të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësorë dhe rasti është cilësuar si “Lëndim i rëndë truporë”.

“Raportohet se pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete katër te dyshuar kosovarë. Të dyshuarit kane pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësore”, thuhet në raport.

Po ashtu në raport bëhet e ditur se me vendim të prokurorit njeri i dyshuar është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia ndalon pesë persona në Leposaviq, kishin hyrë ilegalisht nga Serbia

admin

Sulmohen dy policë në Prishtinë, njërit i thyhet dora

admin

Ishte duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur, arrestohet i dyshuari në Prizren

admin

Leave a Comment