8 C
Skopje
February 27, 2019
Informacione Vendi

Rrahje në lagjen Aerodrom, e bëjnë për spital dhe ikin (Video)

Një rrahje ka ndodhur sonte në lagjen e Shkupit në Aerodrom. Sipas dëshmitarëve një person nga goditjet e marra është alivanosur dhe me automjetin e ndihmës së shpejtë është dërguar në spital.

Në video shihet se si sulmuesit ikin nga vendi i ngjarjes me automjete. Dëshmitarët thonë se kanë dëgjuar piskama dhe zë gruaje që kërkon ndihmë, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Policia është në terren. Nga Ministria e Punëve të Brendshme për “A1on” deklaruan se për momentin nuk kanë informata për rrahjen që ka ndodhur pas “Tobaco 2”./Telegrafi/

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Salihu: I shkreti Zaev, keq me BDI-në, keq pa BDI-në!

shprehja

Gashi: Jemi në fazën finale të negociatave me kreun e LSDM-së për kandidatin për president

shprehja

Kadrijaj thotë se AAK është e gatshme për zgjedhje

shprehja