January 28, 2022
Portali Shprehja

Rrahje në mes tri femrave në Pejë, arrestohen dy prej tyre

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy femra në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë, për shkak se kishin sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare duke i shkaktuar lëndime trupore.

Pas trajtimit mjekësor viktima është intervistuar dhe e njëjta ka deklaruar se incidenti ka ndodhur për shkak të disa ofendimeve që kishin pasur ndërmjet vete të dyshuarat me viktimën.

Tact Watches

Të dyshuarat me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet 53-vjeçari në Mitrovicë, dyshohet për falsifikim të dokumenteve

admin

Iniciohet rast penal ndaj 17-vjeçarit që posedonte armë zjarri

admin

Policia në Prizren shqipton 112 gjoba për persona fizik për mos respektim të masave anti-COVID

admin

Leave a Comment