September 25, 2020
Portali Shprehja

Rrahje në Mitrovicë, lëndohen dy persona

Dy persona kanë marr lëndime trupore pasi janë rrahur nga një person tjetër, i cili gjendet në arrati.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 11:04, në Mitrovicë.

Siç thuhet në raport, njëri nga viktimat si pasojë e lëndimeve nga mjeti i mprehtë është duke u trajtuar, ndërsa tjetri pas marrjes së tretmanit është liruar në shërim shtëpiak.

“Është raportuar për një rrahje ku dy viktima meshkuj kosovar kanë pësuar lëndime trupore. Njëri nga viktimat si pasojë e lëndimeve nga mjeti i mprehtë është duke u trajtuar te Mjeku, ndërsa tjetri pas marrjes së tretmanit është liruar në shërim shtëpiak. I dyshuari mashkull kosovar i cili dyshohet se kishte lënduar viktimat  gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa”

admin

​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë

admin

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Leave a Comment