November 29, 2021
Portali Shprehja

Rrahu profesorin, gjykata ia cakton një muaj paraburgim

Gjykata Themelore në Prizren ka caktuar masën një muaj paraburgim ndaj të pandehurit L.K., për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale sulmi ndaj personit zyrtar.

Rasti ka ndodhur më 10 nëntor, rreth orës 13:30 në Prizren.

Tact Watches

Sipas njoftimit, i pandehuri ka sulmuar fizikisht një profesor të gjimnazit, pasi ky i fundit kishte goditur djalin e tij dhe me këtë rast i shkakton lëndime trupore.

Kundër këtij vendimi, pala e pakënaqur ka të drejtë ankese, në Gjykatën e Apelit, ankesa kundër këtij aktvendimi nuk e shtyn ekzekutimin e tij.

.

Të Ngjajshme

Në dy aksidente të ndara në Prishtinë, këmbësorët goditen nga veturat

admin

FSK largon 70 copa të minave në një pyll në Gjakovë

admin

Të shtëna me armë në një aheng familjarë në Prishtinë

admin

Leave a Comment