23.6 C
Skopje
September 22, 2019
Offside

Rregulli është për t’u thyer, në Turqi vëmendjen e merr një fëmijë duhanpirës

Rregullat janë bërë për t’u thyer, ndërsa në Turqi gjithë vëmendjen e ka marrë një duhanpirës. Kjo ka ndodhur gjatë takimit mes Fenerbaçes dhe Burasporit.

Në këtë vend ekziston ligji që e ndalon konsumimin e duhanit në vendet publike. Kjo nuk përbën kurrëfarë problemi për një fëmijë që gjendej në stadium, me kamerën që e kap rastësisht duke parë duhan. Ky moment dhe kjo video ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, ndërsa nuk ka informacione nëse policia e ka kapur tifozin nê fjalë. /Sport Ekspres/

Artikuj të ngajshëm

E njëjta mënyrë festimi, Witsel shënon golin e avantazhit për Dortmundin

shprehja

VIDEO/ Si me Kolollin, Caputo bie në rrethimin e fushës pasi i shënoi Berishës

shprehja

VIDEO/ Edhe më keq se Kobina ndaj Kukësit, D’Ambrosio humbi rastin e pabesueshëm në derbi

shprehja