February 26, 2021
Portali Shprehja

Rrëmbehet një vajzë në Istog

Një vajzë është rrëmbyer të enjten rreth orës 17:30 nga dy persona me një veturë me targa kosovare.

Këtë lajm e ka bërë të ditur Policia e Kosovës duke njoftuar se në lidhje me rastin është njoftuar prokurori i shtetit.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se dy të dyshuar meshkuj kosovarë me një veturë me targa vendore kanë rrëmbyer vajzën e tij viktimën femër kosovare. Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Të maskuar dhe me armë lodër tre persona kryejnë grabitje në një lokal në Fushë Kosovë

admin

Largohet trupi i pajetë i shtetasit të huaj që vdiq sot në Prishtinë

admin

Policia arreston dy femra në Prishtinë, të dyshuara për prostitucion

admin

Leave a Comment