March 29, 2023
Portali Shprehja

Rrëzohet helikopteri në Itali, humb jetën piloti 45-vjeçar

Një helikopter është përplasur në Fruili, Itali.

Mediat vendase raportojnë se helikopteri u rrëzua mëngjesin e së martës në zonën e Pordenone, në Sequals dhe një person vdiq. Viktima besohet të jetë piloti.

Shërbimet e urgjencës u lajmëruan nga një person që pa një helikopter civil që rrotullohej jashtë kontrollit dhe më pas u zhduk nga horizonti.

.

Të Ngjajshme

“Lojërat e fatit”, Van der Belen: Kuvendi të respektoj standardet evropiane

Penov: Projektet e dorëzuara nga komunat nuk janë cilësore

Shqipëri, policia zbulon 27 sera me kanabis

Leave a Comment