April 17, 2021
Portali Shprehja

Rrihen dy persona mes vete në Prishtinë

Dy persona janë arrestuar të cilët pas një mosmarrëveshje janë përleshur mes vete.

Sipas raportit 24  orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 15:02 në rrugën “Lejë Metranga”, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, njëri nga të dyshuarit ka pranuar tretman mjekësor.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në mes vete. Njëri nga të dyshuarit ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Prokuroria: I dyshuari për vrasjen e 27-vjeçarit në Mitrovicë ishte me një polic jashtë detyrës

admin

Policia me detaje për vrasjen e 27 vjeçarit dhe plagosjen e dy të tjerëve në Mitrovicë

admin

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë

admin

Leave a Comment