April 17, 2021
Portali Shprehja

Rrihen mes vete babai dhe tre djemtë në Malishevë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar katër të dyshuar meshkuj kosovarë, (babai me tre djemtë), pasi që të njëjtit pas disa mosmarrëveshjeve të vazhdueshme janë përleshur në mes vete

Rasti ka ndodhur më 17 mars në Malishevë.

Është kontrolluar shtëpia e të dyshuarve, ku gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie me 24 fishekë, para të gatshme, një thikë me këllëf, një brisk, një revole me një karikator dhe 181 fishekë.

Të dyshuarit nuk kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit, pas intervistimit janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet i kërkuari Valton Makolli në Prishtinë, dyshohet se ka kryer disa raste të mashtrimeve

admin

Arrestohen tre persona në Prizren për falsifikim të dokumenteve dhe keqpërdorim e mashtrim në prokurim publik

admin

Gjendet i vdekur një person në Malishevë, afër tij një revole

admin

Leave a Comment